Postet nga: avni zahiti

Vushtrri, dyshohet se orëmatësi ia dogji garazhin qytetarit

Një qytetari nga Vushtrria në rrugën "Muharrem Zuqaku" sot pasdite i është djegur garazhi.

Vdes një grua nga aksidenti në mes dy veturave në Mitrovicë

Një grua ka mbetur e vdekur në një aksident që ka ndodhur sot rreth orës 01:30 në rrugën nacionale Mitrovicë-Zubin Potok.

Ka vdekur i riu që dje u rrëzua nga një ndërtesë e lartë në Mitrovicë

Ka vdekur sot në orët e mbrëmjes 35 vjeçari që dje ishte rrëzuar nga një ndërtesë e lartë në rrugën "Agim Ramadani" në Mitrovicë ku ...

Mitrovicë: Gjendet i vdekur një burrë në vendin e tij të punës

Një burrë është gjetur pa shenja jete, në mëngjesin e ditës së sotme në fshatin Shupkovc të Mitrovicës në vendin e tij të punës.

Arrestohet 25 vjeçari që vodhi një kosë

Hetuesit policorë në Vushtrri, me datën 25 maj 2021, mbi dyshime të arsyeshme, kanë identifikuar dhe kanë arrestuar një person të dyshuar për veprën penale të klasifikuar ‘vjedhje’.

Aksident në magjistralen Mitrovicë-Prishtinë, katër persona të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 14:00 në rrugën nacionale Mitrovicë-Prishtinë, përkatësisht në fshatin Nadakovc.

Detaje mbi plagosjen e 22 vjeçarit në Vushtrri

Një 22 vjeçar ka mbetur i plagosur mbrëmë nga disa të shtëna armësh në Vushtrri.

Pesë të lënduar në aksident trafiku në Maxhunaj të Vushtrrisë

Pesë persona kanë pasur lëndime si pasojë e një aksidenti trafiku i cili ka ndodhur në fshatin Maxhunaj të Vushtrrisë.