Suharekë - Burri rrahë gruan e tij

Një grua ka pësuar lëndime trupore dhe ka marr tretman mjekësor pasi është rrahur nga burri i saj.

Rasti i dhunës familjare ka ndodhur dje në Suharekë, rreth orës 09:50.

Policia njofton se e ka arrestuar personin që ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.