Postet nga: Suharekë

Grabitja në Suharekë, Policia sërish pranë argjendarisë në Prishtinë - FOTO

Policia e Kosovës mëngjesin e së hënës është parë pranë argjendarisë në Prishtinë, pronari i së cilës është arrestuar nën dyshimin për pë...

Çfarë deklaroi mbrojtësi i Trim Barakut para gjykatësit?

Për rastin e grabitjes së një argjendarie në Suharekë më 22 nëntor, u deklarua edhe avokati i të dyshuarit të katërt, Trim Baraku, pronar i një argjendarie në ...

Drejtori i Policisë vizitoi tre policët e plagosur dhe lënduar gjatë operacioneve kundër të dyshuarve për grabitjen në Suharekë

Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha, sot ka vizituar tre zyrtarët policorë që u plagosën dhe lënduan gjatë zhvillimeve në rastin ...

Policia me aksione në disa lokacione për rastin e grabitjes në Suharekë

Një person i dyshuar për grabitjen në argjendarinë në Suharekë dyshohet se është vrarë gjatë ditës së sotme.

Aksident në Suharekë, vetura godet një burrë dhe fëmijën e tij

Një aksident trafiku ka ndodhur në Suharekë, ku nga goditja nga një veturë është lënduar një burrë dhe fëmija i tij.

Prokuroria: Gjatë grabitjes, të dyshuarit përdorën telefonin e njëjtë përmes të cilit e thirrën pronarin e veturës

Gjykata e Prizrenit ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji ndaj dy të dyshuarve, Albin Beqiri dhe Fatmir Tahiri, të cilët janë arrestuar si të dyshuar pë...

Grabitja në Suharekë, dy të dyshuarit dërgohen në Burgun e sigurisë së lartë në Dyz

Gjykata e Prizrenit ka caktuar një muaj paraburgim ndaj dy të dyshuarve për rastin e grabitjes në një argjendari në Suharekë.

Një muaj paraburgim për dy të dyshuarit për rastin e grabitjes në Suharekë

Gjykata e Prizrenit ka caktuar një muaj paraburgim ndaj dy të dyshuarve për rastin e grabitjes në një argjendari në Suharekë.