Ilustrim Foto: Afrim Ejupi / KALLXO.com

Një grua ankohet në Polici se disa persona e kanë mashtruar dhe përmes kanosjes i kanë marrë para

Një grua në Podujevë, më 23.04.2024 ka denoncuar në Polici një rast mashtrimi.

Siç raporton Policia, ankuesja ka njoftuar se vite më parë është mashtruar nga disa persona dhe për shkak të kanosjes është detyruar t’u jap para atyre.

Policia thotë se ky rast tash është duke u hetuar.