Kosovë - Slloveni. Foto: Urim Krasniqi/KALLXO.com

Kosovë – Slloveni, nis pjesa e dytë

Ka nisur pjesa e dytë mes Kosovës dhe Sllovenisë.

Sllovenët janë duke fituar me rezultat 0-1, me golin e Vukcic.

Kosova i kishte disa raste të mira për gol, por portieri Jan Oblak u tregua i vëmendshëm.

Kjo ndeshje është duke është duke u luajtur në kuadër të Grupit 3, të Ligës C, në Ligën e Kombeve.

Kosovë – Slloveni, është duke u luajtur në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Kosovë – Slloveni. Foto: Urim Krasniqi/KALLXO.com