Postet nga: liga e kampionëve

Pas dyshimeve, përsëritet shorti për Ligën e Kampionëve

Edhe pse shorti për Ligën e Kampionëve ka përfunduar para pak minutave, ai do të përsëritet.

Klubi i njohur turk shkarkon trajnerin

Ekipi turk, Bessiktash ka liruar nga detyra e trajnerit Sergen Yalçin. Lajmi është bërë i ditur përmes faqes zyrtare të klubit gjatë ditës së sotme.

Atalanta - Villarreal, fituesi kualifikohet për në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve

Ndeshja Atalanta - Villarreal është dashur të zhvillohet ditën e djeshme, por për shkak të reshjeve të borës takimi është shtyrë për ditën e sotme.

Liga e Kampionëve, kur pritet të hidhet shorti për fazën eliminatore?

Pas përfundimit të ndeshjeve që zhvillohen ditën e sotme, priten të kompletohen 16 ekipet që do të përballen në mes veti në fazën e eliminimit direkt.

Sonte përmbyllet faza e grupeve në Ligën e Kampionëve, priten takime interesante

Pas ndeshjeve të mbrëmshme edhe sot zhvillohen disa takime në kuadër të Ligës së Kampionëve dhe pritet të mësohen edhe skuadrat tjera që do të ...

Lajme të mira për Manchester United para sfidës kundër Young Boys në Ligën e Kampionëve

Manchester United ka njoftuar se i janë rikthyer në skuadër katër futbollistët e lënduar dhe se ata janë të gatshëm për ndeshjen kundër ...

Chelsea me disa mungesa ndaj Zenit, një nga lojtarët pozitiv me COVID-19

Chelsea nuk mund të llogaritë në futbollistin kroat, Mateo Kovaçiq për ndeshjen e nesërme kundër Zenitit në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Barcelona me një mungesë të madhe kundër Bayernit

Ekipi i Barcelonës nesër zhvillon njërën ndër ndeshjet më të rëndësishme të sezonit.