Postet nga: Kosovë - Slloveni

Leart Paqarada: Fazë shumë e vështirë për neve

Mbrojtësi i Kosovës, Leart Paqarada, ka folur pas humbjes ndaj Sllovenisë.

Challandes: Nuk shkuan gjërat mirë ndaj Sllovenisë

Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes ka folur në konferencë për media, pas humbjes nga Sllovenia.

Kosovë – Slloveni, notat e lojtarëve

Kosova ka pësuar humbje me rezultat 0-1, nga Sllovenia, në kuadër të Grupit 3, të Ligës C në Ligën e Kombeve.

Zhgënjen Kosova, mposhtet nga Sllovenia

Kombëtarja e Kosovës ka pësuar humbje me rezultat 0-1, nga Sllovenia. Kjo ndeshje ishte e vlefshme për Grupin 3, në Ligën C, në kuadër të ...

Kosovë – Slloveni, nis pjesa e dytë

Ka nisur pjesa e dytë mes Kosovës dhe Sllovenisë.

Sllovenia e mbyll pjesën e parë me epërsi minimale ndaj Kosovës (FOTO)

Sllovenia e ka mbyllur pjesën e parë me epërsi minimale 0-1.

Haris Vuckic e kalon Slloveninë në epërsi (FOTO)

Sllovenia ka kaluar në epërsi ndaj Kosovës, me sulmuesin Haris Vuckic në minutën e 22’, pas një habie të mbrojtësve të Kosovës.

Kosovë – Slloveni, formacionet zyrtare (FOTO)

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Kosovë – Slloveni, e vlefshme për Grupin 3, në Ligën C, të Ligës së Kombeve.