Postet nga: Barcelona

Milani mund ta zëvendësojë Romën në ndeshjen për Trofeun Gamper ndaj Barcelonës

Milani pritet të luajë kundër Barcelonës në Camp Nou në ndeshjen për Trofeun Gamper që zhvillohet më 6 gusht, pas tërheqjes së Romës.

Barcelona mposht Osasunën, 11 ndeshje pa humbje në La Liga

Barcelona e Xavi Hernandez ka shënuar fitoren e radhës në La Liga, duke u pozicionuar në vendin e tretë, me 51 pikë, po aq sa ka edhe Atletico Madrid, ...

Publikohet pamjet e nënshkrimit të Abaumeyang me Barcelonën

Barcelona ka arritur që ta transferojë sulmuesin e Arsenalit, Abaumeyang gjatë këtij afati kalimtar.

Presidenti i Barcelonës thotë se Dembele nuk do të luaj për Barcelonën

Joan Laporta, Presidenti i klubit spanjoll Barcelona ka folur për situatën e Dembeles te Barcelona.

Sonte zhvillohet 'EL Clasico' i radhës

“El Clasico” i radhës në mes të Barcelonës dhe Real Madrid zhvillohet sonte duke filluar nga ora 20:00.

Dy lajme të mira për Barcelonën para 'EL Clasicos'

Klubi spanjoll Barcelona ka marrë dy lajme të mira para ndeshjes “EL Clasico” kundër Real Madrid që zhvillohet ditën e mërkurë.

Cristiano Ronaldo mund të rikthehet përsëri në Spanjë

Cristiano Ronaldo mund të rikthehet përsëri në kampionatin spanjoll. Ronaldo duket se nuk është i kënaqur me trajnerin gjerman te Manchester United, Ralf Ragnick dhe me sekretariatin ...

Ky është gjyqtari kryesor i 'EL Clasicos' së parë për 2022-ën

Barcelona dhe Real Madrid do të përballen të mërkurën në kuadër të gjysmëfinales së Superkupës së Spanjës. Kjo ndeshje do të jetë e ...