Lipjan, djali kanos nënën

Një rast i dhunës në familje është raportuar dje në rajonin e Lipjanit.

Policia ka njoftuar se ka arrestuar një person të dyshuari, i cili ka kanosur nënën e tij.

Tutje, policia ka njoftuar se i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.