Postet nga: lipjan

Lipjani mbetet pa ujë të pijshëm nga ora 11 deri në 18

Kompania Rajonale e Ujësjellësit "Prishtina", ka njoftuar se në komunën e Lipjanit sot nga nga ora 11:00 deri në orën 18:00 nuk do të ketë furnizim me ujë ...

Dërgohet në mbajtje një i dyshuar për incidentin ku mbeti një i vdekur në Hallaq të Lipjanit

Policia e Kosovës ka dërguar në mbajtje një të dyshuar nga incidenti që mbeti një vdekur, dy ditë më parë në Hallaq të Madh të Lipjanit.

Policia jep detaje për vrasjen e djeshme në Hallaq të Lipjanit

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka dhënë detaje për rastin e djeshëm në Hallaq të Lipjanit, ku një person u vra dhe disa të ...

Vrasja në Lipjan, Njësitë speciale të Policisë vendosen në fshatin Ribar i Madh

Njësitet policore speciale janë vendosur para dy shtëpive në fshatin Ribar i Madh në Komunën e Lipjanit, pas incidentit të mëngjesit të sotëm në të ...

Lipjan, digjet lopa në stallën e bagëtive

Një burrë nga Dobraja e Madhe në Lipjan ka raportuar në polici se stalla e bagëtive të tij është përfshirë nga zjarri dhe si pasojë e kësaj ë...

Arrestohet në Lipjan i dyshuari pasi ngacmoi ish- gruan e tij

Një rast i ngacmimit është raportuar të ketë ndodhur mbrëmë në Lipjan.

Lipjan, katër të arrestuar për rrahje dhe gjuajtje me armë

Katër persona në fshatin Bujan të Lipjanit janë arrestuar dje pasi  ishin rrahur mes vete.

Arrestohet në Lipjan i dyshuari pasi rrahu gruan e tij

Një person nga fshati Ribar i Madh në Lipjan është arrestuar gjatë ditës së djeshme nga policia nën dyshimet për dhunë në familje.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!