Postet nga: Kansoje

Dyshohet se kanosi një grua, arrestohet burri në Vushtrri

Dyshohet se një grua u kanos nga një burrë në Vushtrri më 10.03.2024 rreth orës 17:00.

Dyshohet se kanosi një person për të mos dëshmuar në gjykatë - arrestohet i mituri në Prishtinë

Policia e Kosovës ka arrestuar një të mitur në Prishtinë nën dyshimin se kishte kanosur përmes telefonit një person tjetër.

Vushtrri, një i dyshuar ua drejton armën zyrtarëve policorë

Policia e Kosovës tentoi të ndalojë një person gjatë së martës në Vushtrri.

Dorëzohet në Polici i kërkuari për kanosje të familjarit të një prokurori në Prizren

Ende pa u bërë 24-orë prej kur Policia e Kosovës kërkoi ndihmën e qytetarëve për identifikimin dhe lokalizimin e një personi, që dyshohet pë...

Sulmi i Xhavit Halitit ndaj Arben Gashit – Rasti rrezikon të parashkruhet në Gjykatë

Seanca ndaj Xhavit Halitit i cili akuzohet se sulmoi Arben Gashin në Kuvendin e Kosovës në maj të vitit 2018, ka dështuar përsëri të mbahet.

Sulmon policin pas shqiptimit të gjobës, arrestohet burri në Deçan

Të hënën rreth orës 08:10 është arrestuar një burrë në Strellc të Epërm të Deçanit nën dyshimin se në shenjë pakënaqësie lidhur me ...

Nipi kanos hallën në Fushë Kosovë

Një grua nga Fushë Kosova ka njoftuar Policinë se është kanosur nga djali i vëllait të saj.

Pesë raste të kanosjeve në 24-të orët e fundit

Janë raportuar pesë raste të kanosjeve në 24-të orët e fundit në tre qytete të Kosovës.