Ky është formacioni i javës në Ligën e Kampionëve (Foto)

Foto: UEFA Champions League/Twitter

Të martën dhe të mërkurën janë luajtur katër ndeshje në kuadër të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve.

Juventus, Manchester City, Barcelona e Liverpool u kualifikuan në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Sulmin në këtë formacion e udhëheqin Ronaldo, Aguero e Messi.

Në portë është portieri i Juventusit, Szczensy.

Ramiz Lladrovci premton hapjen e kontratave

by Kallxo
NA NDIQNI

Send this to a friend