Postet nga: Artikull i sponsoruar

Për të gjithë ata që e duan modën, Prishtina Mall Fashion Week po vjen me stil pa limit dhe aktivitete të shumta!

Prishtina Mall Fashion Week është pa dyshim ngjarja më e shkëlqyer e modës që do të mbahet në datat 18, 19 dhe 20 prill 2024 në ambientet e Prishtina Mall.

Shijoni rrezet e pranverës në Shëngjinin e bukur me kompaninë Shpejtimi!

Në këtë fillim të sezonit të bukur të pranverës, kompania turistike Shpejtimi sjell përvojën e një fundjave të mrekullueshme në bregdetin e Shëngjinit.

Njoftim për shqiptarët e Gjermanisë të cilët duan të udhëtojnë drejt Kosovës

Kompania e madhe shqiptare, Prishtina Ticket është kujdesur edhe këtë vit për shqiptarët që jetojnë në Gjermani, të cilët planifikojnë të vizitojnë familjarët në Kosovë ...

AKP me njoftim për ish-punëtorët e tri ndërmarrjeve shoqërore

Agjencia Kosovare e Privatizimit (AKP) ka njoftuar të gjithë ish-punëtorët e tri ndërmarrjeve shoqërore Jugopetrol në Prishtinë, Turist Kosova në Prishtinë dhe Jugoplastika  në Prishtinë, se ...

Rezervo tani udhëtimin drejt Lubjanës për vetëm 99 euro

Kur jemi në prag të muajit mars, kompania e madhe shqiptare Prishtina Ticket, ka rezervuar oferta speciale për udhëtime në destinacionet kryesore të Europës.

Fuqizimi i të rinjve, IPKO mbështet arsimin përmes donacioneve në tri shkolla të Kosovës

Në një dëshmi domethënëse të përkushtimit ndaj arsimit dhe zhvillimit shoqëror, kompania e telekomunikimit - IPKO është krenare të njoftojë kontributet e saj të fundit ...

Festoni me stil: Zbritje deri në 50% në Foleja.com për 7 dhe 8 Mars!

Po vjen koha për një festë të veçantë të shënimit të Ditës së Gruas dhe ne kemi një surprizë të madhe për ju!

Royal Beverage prezanton produktin më të ri

Kompania e pijeve freskuese Royal Beverage, ju informon se ka lansuar me sukses shijen e re.