Sulmoi me thikë një grua, arrestohet i dyshuari

Policia e Kosovës njofton se dje në Vushtrri një burrë ka sulmuar me thikë një grua, pas një mosmarrëveshje që kanë pasur.

Sipas policisë rasti ka ndodhur rreth orës 19:00.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor.

Tutje policia sqaron se i dyshuari është arrestuar dhe i njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.