Postet nga: i mituri

Dosja e Prokurorisë ndaj burrit nga Suhareka që dyshohet se tentoi ta dhunonte seksualisht të miturin

Gjykata Themelore në Prizren ka caktuar një muaj paraburgimit ndaj të pandehurit F. A., i cili dyshohet se më 24 korrik të këtij viti në orët e hershme të ...

Prishtinë, Policia interviston një të mitur pasi posedonte elektroshok

Të enjten, njësiti policor në Prishtinë ka intervistuar një të mitur pasi është raportuar se ai ka poseduar një elektroshok.

Nëna nga Istogu ndërhyn në mosmarrëveshjen e djalit të saj, dyshohet se e sulmoi një person

Një nënë nga Banja e Istogut është arrestuar dje, pasi kishte ndërhyrë në një mosmarrëveshje ndërmjet djalit të saj të mitur dhe një personi tjetër.

Dyshohet se detyronte viktimën t’i jepte para, arrestohet i mituri në Prizren

Një i mitur në Prizren është arrestuar nga Policia e Kosovës.

Lezhë, arrestohet 17-vjeçari, dyshohet se vrau një 65-vjeçar për motive hakmarrjeje

Policia e Shtetit në Shqipëri ka njoftuar se sot gjatë ditës ka arrestuar një të mitur pasi i njëjti dyshohet se vrau një 65-vjeçar për ...

I mituri gjuan me AK-47, arrestohet personi që dorëzoi armën në Polici

Para dy ditësh Policia e Kosovës kishte pranuar një video-incizim në të cilin, ku shihen disa persona duke shtënë me armë.

Suharekë, arrestohet i mituri pasi dyshohet se vodhi 200 euro

Policia e Kosovës ka arrestuar një person të mitur pasi i njëjti dyshohet se ka vjedhur 200 euro nga një qytetar.

Podujevë, të miturit i gjendet një thikë

Policia e Kosovës njofton se është arrestuar një i mitur pasi që njësitet policore të angazhuara për sigurimin e shkollave gjatë kontrollit tek i njëjti kanë ...