Postet nga: armë zjarri

Ferizaj, Policia gjen armë zjarri te një 16-vjeçar

Policia ka gjetur një armë zjarri pa fishekë te një 16-vjeçar gjatë një bastisjeje në fshatin Talinoc i Muhaxherëve në Ferizaj.

Arrestohet një person, e gjuajti me armë zjarri një person tjetër

Një burrë nga fshati Bellopojë i Pejës është arrestuar të mërkurën pasi ka shtënë me armë zjarri në drejtim të një burri tjetër, por nuk ...

Persona të panjohur shtien me armë zjarri afër një pompe derivatesh në Ferizaj

Persona të panjohur kanë shtënë me armë zjarri afër një pompe derivatesh në rrugën e Reçakut në Ferizaj.

Brenda dy javëve në rajonin e Prishtinës u sekuestron 38 armë zjarri, 10 prej tyre në ahengje familjare

Që nga data 1 gusht deri më sot, Policia e Rajonit të Prishtinës ka sekuestruar 38 armë zjarri, prej të cilave 10 dyshohet të jenë përdorur në ahengje familjare.

Ferizaj, gjuajti me armë gjatë ahengut familjar, arrestohet nga Policia

Policia ka arrestuar një 38-vjeçar në Ferizaj pasi dyshohet se gjatë një ahengu familjar ka gjuajtur me armë zjarri.

Mosmarrëveshje mes disa personave për drurë, shkrepet arma dhe plagoset një person

Policia e Kosovës ka njoftuar se dy persona janë përleshur fizikisht me një person tjetër në fshatin Mramor të Prishtinës, shkaku i një mosmarrëveshje rreth ...

Tentuan të vidhnin në një shtëpi në Prishtinë, të dyshuarit gjuajtën me armë zjarri teksa ikën (VIDEO)

Një burrë nga Prishtina ka raportuar në polici se persona të panjohur kanë tentuar të kryejnë vjedhje në shtëpinë e tij.

Shtiu me armë në një lokal, arrestohet 20-vjeçari në Ferizaj

Policia e Kosovës ka arrestuar një 20-vjeçar në Ferizaj pasi i njëjti kishte shtënë me armë zjarri në një lokal dhe ishte larguar nga vendi i ...