Foto; KALLXO.com

Lipjan, arrestohen shtatë nxënës pasi u rrahën mes vete

Shtatë nxënës nga Lipjani janë arrestuar pasi për shkak të një mosmarrëveshje ishin rrahur mes vete.

Në raportin e Policisë thuhet se të dyshuarit janë intervistuar në prezencë të prindërve dhe në konsultim me prokurorin për të mitur, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur më datë 24 dhjetor rreth orës 12:30 në Lipjan.