Postet nga: Burri

Malishevë, një burrë ankohet se një grua ushtroi dhunë psikike ndaj tij

Policia e Kosovës ka njoftuar se të premten, më 26.04.2024 një burrë është ankuar se një grua ka ushtruar dhunë psikike ndaj tij.

Lipjan, burri rrah gruan

Një rast i dhunës në familje është regjistruar të premten në Lipjan.

Prizren, burri rrah gruan

Policia e Kosovës njoftoi të shtunën se një grua është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj.

Suharekë, gruaja tregon në Polici se burri ka ushtruar dhunë ndaj saj në vazhdimësi

Policia e Kosovës ka njoftuar në raportin 24-orësh se janë raportuar pesë raste të dhunës në familje.

Hajvali, burri raporton në Polici se gruaja e kërcënoi me jetë

Një burrë nga Hajvalia ka raportuar në Polici se gruaja e tij e ka kërcënuar dje përmes telefonit.

Prishtinë, arrestohet pasi bashkëjetoi me një vajzë nën moshën 16-vjeçare

Policia njofton se është arrestuar një person pasi ishte duke bashkëjetuar më tepër se një vit me një vajzë nën moshën 16-vjeçare.

Burri dyshohet se rrahu gruan

Një grua ka raportuar në Polici së pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj.

Gjakovë, burri dyshohet se rrahu gruan

Është arrestuar dhe dërguar në mbajtje një burrë në Gjakovë. Sipas njoftimit të Policisë së Kosovës, i njëjti ka ushtruar dhunë ndaj gruas së tij.