Postet nga: dhunë në familje

Prizrenasi e rrah nënën për para në natën e Bajramit

Një rast i dhunës në familje ka ndodhur dje në Prizren. Siç njofton Policia, i dyshuari ka sulmuar nënën e tij fizikisht dhe e njëjta ka ...

Burri akuzohet se e sulmoi gruan me vazo të luleve

Sot doli para gjykatë, B.P, i akuzuar për dhunë në familje, i cili u deklarua se ndihet i pafajshëm.

Aktakuza: Axha e rrahu me grushte e shqelma mbesën për ca kokrra kajsi

Seanca gjyqësore në rastin e Enver Maliqit, i akuzuar për lëndim të lehtë trupor ndaj mbesës së tij, nuk është mbajtur pasi që në Gjykatën ...

Pejë - Vjehrri sulmoi me thikë nusen e djalit: 'Unë të çkyej'

N. J., i dyshuar për dhunë ndaj nuses së djalit, pritet t`i kalojë 15 ditë në paraburgim, pasi që Gjykata e Pejës e ka aprovuar kërkesën ...

Burri arrestohet për rrahje të gruas, lirohet në procedurë të rregullt

Një burrë është arrestuar në Fushë Kosovë pasi dyshohet se ka rrahur gruan e tij.

Graçanicë, arrestohet burri për sulm fizik ndaj gruas së tij

Një i dyshuar është arrestuar, pasi siç njofton Policia i njëjti në gjendje të dehur ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Babai rrah të bijën dhe ushtron dhunë psikike ndaj saj

Një vajzë ka raportuar në Polici gjatë ditës së djeshme se babai i saj në vazhdimësi e rrah dhe ushtron dhunë psikike.

Dhunë familjare në Lipjan – i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt

Një rast i dhunës në familje ka ndodhur para dy ditësh në qytetin e Lipjanit.