Postet nga: arrestim per rrahje

Lipjan, arrestohen shtatë nxënës pasi u rrahën mes vete

Shtatë nxënës nga Lipjani janë arrestuar pasi për shkak të një mosmarrëveshje ishin rrahur mes vete.

Lipjan, katër të arrestuar për rrahje dhe gjuajtje me armë

Katër persona në fshatin Bujan të Lipjanit janë arrestuar dje pasi  ishin rrahur mes vete.

Rrahje në Drenas, katër të arrestuar

Katër persona janë arrestuar dje në Drenas, pasi dyshohen se pas një mosmarrëveshje e kanë sulmuar fizikisht një përson.

Gjakovë, arrestohen 5 persona pasi u rrahën në mes vete

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar pesë persona në fshatin Vogovë të komunës së Gjakovës, të cilët pas një zënke që kishin pasur, ...

Arrestohen tre persona në Fushë Kosovë pasi u rrahën në mes vete

Tre persona janë arrestuar ditën e djeshme në Fushë Kosovë, të cilët pas një mosmarrëveshje janë rrahur në mes vete.

Përleshje masive në Lipjan, arrestohen pesë persona

Policia ka arrestuar pesë persona gjatë ditës së djeshme në Lipjan.

Obiliq- Policia arrestoi katër të mitura, rrahën bashkëmoshataren e tyre

Katër të mitura janë identifikuar dhe arrestuar nga policia ditën e djeshme në Obiliq.

Rrahje në Vushtrri

Në orët e mbrëmjes, në Vushtrri janë arrestuar tre meshkuj, pasi të njëjtit kishin rrahur një mashkull tjetër.