Digjet një objekt në kazermën e FSK-së në Istog

Një objekt në kazermën “Ushtarët e NATO-s” të Forcës së Sigurisë së Kosovës në Istog është përfshirë nga zjarri.

Lajmin për KALLXO.com e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës në rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

Gashi ka thënë se Policia ka pranuar informacion për këtë zjarr rreth orës 11:35.

Tutje ai ka treguar se nuk ka dëme në njerëz.

Gashi tha se Policia dhe zjarrfikësit janë në vendin e ngjarjes.