Postet nga: autostrada "Ibrahim Rugova"

Aksident në autostradën ‘Ibrahim Rugova’, lëndohen dy persona

Dy persona kanë marr lëndime trupore pas përfshirjes së dy makinave në një aksident trafiku në autostradë, drejtimi Prizren-Suharekë.

Vdes në QKUK burri që u aksidentua më 24 gusht në autostradën ‘Ibrahim Rugova’

Ka vdekur të mërkurën në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës burri që kishte marrë lëndime të rënda në aksident trafiku më 24 gusht në autostradë...

Aksident në autostradën ‘Ibrahim Rugova’, lëndohen dy persona

Dy persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku në autostradën ‘Ibrahim Rugova, në të cilin kanë qenë të përfshira tri automjete.

Një person vdiq e një tjetër u lëndua nga një aksident në autostradën ‘Ibragim Rugova’

Një person kam mbetur i vdekur dhe një tjetër është lënduar nga një aksident trafiku në autostradën ‘Ibrahim Rugova’, dje rreth orës 04:00 të mëngjesit.

Policia jep detaje për veturën e djegur në autostradën ‘Ibrahim Rugova’

Një veturë është djegur sot në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Digjet një veturë në autostradën 'Ibrahim Rugova' - FOTO

Një veturë është djegur sot gjatë ditës në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Rrëshqitje masive e dheut në autostradën "Ibrahim Rugova", bllokohet pothuajse tërësisht njëri kah i rrugës

Një rrëshqitje e madhe e dheut ka ndodhur në autostradën "Ibrahim Rugova", në pjesën e rrugës Suharekë-Prizren.

Një i vdekur e dy të lënduar në aksident në autostradën "Ibrahim Rugova"

Një person ka vdekur si pasojë e një aksidenti trafiku që ka ndodhur sot rreth orës 16:10 në autostradën "Ibrahim Rugova", drejtimi Prishtinë-Prizren, në Vërmicë.