Brohorima dhe festë nga tifozët e Feyenoordit dhe Romës në "Air Albania" (VIDEO)

Tifozët e Feyenoord dhe Romës që tashmë janë futur në stadiumin ‘Air Albania’, mbrëmjen e sotme e kanë nisur me brohorima për ekipet.

Ndeshja pritet të nis për pak minuta, derisa më poshtë gjeni pamje të tifozëve, të shpërndara te nga faqja e UEFA-s.