Postet nga: Tiranë

Situata pandemike në Shqipëri, rekord infektimesh dhe vdekjesh (VIDEO)

Megjithëse me një ulje të lehtë të të infektuarve me coronavirus në 24 orë, krahasuar me një javë më parë situata pandemike vijon të mbetet shumë shqetësuese.

Kokainë e kanabis, arrestohen tre persona në Tiranë

Tre persona janë arrestuar gjatë dy operacioneve të policisë në Tiranë. E.R., 25 vjeç, është arrestuar pasi gjatë kontrollit fizik dhe kontrollit të ushtruar në banesën e tij, iu ...

Tiranë, plagosi me thikë kunatin, arrestohet i dyshuari

Pas një pune të mirorganizuar dhe të pandërprerë për dokumentimin e ngjarjes së datës 18 shkurt dhe kapjen e autorit, nga Komisariati i Policisë Nr.6 në Tiranë, në ...

Tiranë – Infermierja arrestohet për vjedhjen e parave të të ndjerit nga COVID-19 në spital

Policia e Tiranës ka njoftuar se ka bërë ndalimin e një shtetaseje pasi në bazë të pamjeve filmike ka rezultuar si autorja e vjedhjes se një shume parash ...

Tiranë, Rrjedhje gazi në shkollë, gjashtë fëmijë përfundojnë në spital

Gjashtë fëmijë kanë përfunduar të mërkurën në spital pas rrjedhjes së gazit në shkollën private nëntëvjeçare “Qatar Collage” në Tiranë.

Tiranë, i mituri vret aksidentalisht me armë babanë e tij polic

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të diel në Tiranë ku një efektiv i FNSH-së ka mbetur i vrarë aksidentalisht nga fëmija e tij.

Policia në Shqipëri paralajmëron kundër mbajtjes së protestave

Policia në Shqipëri paralajmëroi të hënën kundër mbajtjes së protestave për vrasjen e një qytetari nga një zyrtar policor.

Polici i dyshuar për vrasjen e të riut në Shqipëri: Kam vrarë një njeri, nuk meritoj mbrojtje

I penduar dhe me kokë ulur, efektivi i policisë që kreu vrasjen e Klodian Rashës, Nevaldo Hajdaraj ka kërkuar gjykatës të vendosë ajo se çfarë do të ...