array(1) {
 [0]=>
 array(3) {
  ["square_thumb"]=>
  bool(true)
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#ae1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(5) "Ekipi"
 }
}
Fitim Limani

Fitim Limani

Fitimi ka përfunduar studimet Bachelor në Fakultetin Juridik në Universitetin e Gjilanit,kurse studimet Master i ka përfunduar në drejtimin Kushtetues-Administrativ në Universitetin e Prishtinës.Ka kryer disa trajnime profesionale në hartimin e shkresave juridike, pastaj ka punuar edhe në disa projekte me organizata të ndryshme nëpër gjykata. Aktualisht është në përgatitjen e provimit të Jurisprudencës.Në BIRN është angazhuar nga shtatori 2019.

Dalin në gjyq gjilanasit e akuzuar se tentuan ta grabisin çantën me para

Gjilan, i akuzuari për armëmbajtje pa leje nuk i përgjigjet gjykatës

Tetë vite burgim të akuzuarit për vjedhje të rëndë

Gjykaka e lë prapa grilave të dyshuarin për ngacmim të eprorit të FSK-së shkaku i fotografisë me Ramush Haradinajn

Dosja e Prokurorisë, ushtari serb i FSK-së u ngacmua pasi i publikuan fotografi me Ramush Haradinajn

Gjilan, ndalohet i dyshuari se dha afër 60 mijë euro fajde

Gjilan, paraburgim për të arrestuarit për posedim të heroinës

Gjykata e Gjilanit ka filluar me shtimin e punëve

Prej fillimit të prillit, është rritur numri i të papunëve në zyrën e punësimit në Gjilan

Fermerët e Kamenicës ndihmohen nga Caritas dhe Komuna

Vitia del nga karantina, numër i madh i qytetarëve në qytet (FOTO)

Asociacioni i Komunave të Kosovës del me një kërkesë për Ministrinë e Financave

COVID-19, e gjithë familja gjilanase në Spitalin Infektiv

Gjilan: Gjoba mandatore për ata që shkelin masat kundër pandemisë

Pas rasteve pozitive të reja me COVID-19 në Viti, kërkohet kujdes i shtuar

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!