Foto: Urim Krasniqi/KALLXO.com

Policia dhe luftimi i korrupsionit - LIVE

Në debatin “Kallxo Pernime” sonte do të diskutohet për sigurinë në vend.

Në emision diskutohet për skandalin në Presidencë me tentimin për hapjen e kasafortës me dokumente sekrete, se çka po ndodh me Policinë e Kosovës, me Agjencinë Kosovare të Inteligjencës dhe institucionet e tjera të sigurisë.

Të ftuar janë: Faton Peci nga Presidenca, Xhelal Sveçla nga LVV, Selim Selimi nga AAK dhe Nuredin Ibishi nga LDK.