Ilustrim Foto: Afrim Ejupi / KALLXO.com

Istog, një vajzë e mitur raportohet e zhdukur

Një grua në Banjë të Istogut ka raportuar dje në Policinë e Kosovës se vajza e saj e mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vend ndodhjen e saj.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se rasti është nën hetime.