Postet nga: Aksident Trafiku

Vetura godet një këmbësor në magjistralen Ferizaj- Prishtinë

Rreth një orë më parë në magjistralen Ferizaj- Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku, ku një veturë ka goditur një këmbësor.

Aksidenti me 5 të vdekur në Koshare, i akuzuari Erton Msuliu deklarohet për fajësinë

 

Ferizaj, sot pritet të del para gjykatësit i akuzuari për shkaktimin e aksidentit me 5 të vdekur në Koshare

Prokuroria Themelore në Ferizaj, javën e kaluar ka ngritur aktakuzë ndaj Erton Musliut, pasi i njëjti, tani po akuzohet se e ka shkaktuar aksidentin në Fshatin Koshare të ...

Aksident me të lënduar në qendër të Prishtinës

Një aksident trafiku ka ndodhur para gjysmë ore në rrugën “Agim Ramadani”, në Prishtinë, afër kthesës te Fakulteti Ekonomik dhe ai Juridik.

7 të lënduar në aksidentin mes tri automjeteve në magjistralen Malishevë-Rahovec

Shtatë persona kanë mbetur të lënduar në aksidentin e trafikut mes tri automjeteve në zonën e fshatit Zatriq në magjistralen Malishevë-Rahovec.

Nga paraburgimi, dërgohet në arrest shtëpiak i dyshuari për aksidentit ku vdiqën 5 persona

Nga paraburgimi, Gjykata e ka dërguar në arrest shtëpiak të dyshuarin për shkaktimin e aksidentit në fshatin Koshare të Ferizajt, të ndodhur më 6 qershor 2021, ku kishin vdekur 5 ...

Aksident trafiku në rrugën “Agim Ramadani”

Një aksident komunikacioni ka ndodhur para pak minutash në rrugën “Agim Ramadani”, në Prishtinë, saktësisht te udhëkryqi te Fakulteti Ekonomik.

Aksident me disa të lënduar në Podujevë

Një aksident me të lënduar është shënuar rreth orës 12:30 në fshatin Lupç të Podujevës.