Postet nga: deklarimi i pasurisë

Disa shtëpi e vilë – Kjo është pasuria që Ramush Haradinaj e deklaroi në Agjencinë Kundër Korrupsionit

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka deklaruar në Agjencinë Kundër Korrupsionit pasuri të paluajtshme si shtëpi, troje e vilë që ...

Pasuria e kryetarit të LDK-së, Lumir Abdixhiku

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku ka deklaruar si pasuri të paluajtshme shtëpi, tokë e banesë me vlerë mbi 600 mijë euro në Agjencinë Kundër Korrupsionit.

Çka deklaroi si pasuri kryeministri Albin Kurti në Agjencinë Kundër Korrupsionit?

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti në Agjencinë Kundër Korrupsion ka deklaruar si pasuri të paluajtshme një banesë 67 metër katrorë në emër të bashkëshortës, e ...

Afër 1 milion euro pasuria e paluajtshme e presidentes dhe bashkëshortit të saj

Afër 1 milion euro pasuri të paluajtshme ka deklaruar presidentja e shtetit Vjosa Osmani nën pronësi të përbashkët me bashkëshortin dhe të bashkëshortit të ...

Deklarimi i pasurisë nga krerët e shtetit dhe liderët opozitarë

Krerët e shtetit dhe krerët opozitarë kanë deklaruar pasurinë për vitin që ka kaluar sipas publikimeve të deklarimeve të pasurisë të shtunën nga Agjencia Kundër ...

Gjykata vendos per ish-koordinatorin për dialog, Skender Hyseni

Gjykata e Prishtinës ka liruar nga akuzat ish-koordinatorin shtetëror për dialog, Skender Hyseni, lidhur me akuzat që rëndonin mbi të për mosdeklarim apo deklarim të ...

Ministrja Gërvalla në bankën e të akuzuarës, dështon seanca e sotme

Ministrja e Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla është ulur sot në bankën e të akuzuarës në Gjykatën e Prishtinës. Ministrja Gërvalla po akuzohet ...

Rektori i ri i Universitetit të Prizrenit mbi 186 mijë euro kursime

Mentor Alishani dje është zgjedhur rektor i Universitetit të Prizrenit “Ukshin Hoti”.