Postet nga: Bayern Munich

Real Madrid shkon në finalen e Ligës së Kampionëve

Real Madrid e ka mposhtur Bayern Munich me rezultat 2-1, duke shkuar kështu në finalen e Ligës së Kampionëve.

Formacioni i mundshëm i Bayern Munich në sezonin 2022/23 pas transferimit të Sadio Mane dhe të tjerëve

Sadio Mane së shpejti pritet të zyrtarizohet si lojtar i ri i Bayern Munich, pasi klubi gjerman veçse ka arritur marrëveshje transferimi me Liverpoolin.

Hidhet shorti i Ligës së Kampionëve, këto janë ndeshjet çerekfinale

Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti për ndeshjet çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Shorti ka nxjerrë dy ekipe spanjolle kundër dy ekipeve angleze.

Të premten në ora 12 caktohen duelet e çerekfinales

Të premten në mesditë pritet të caktohen duelet e çerekfinaleve në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Kjo është skuadra me më së shumti gola të shënuara deri më tash në Evropë

Shumica e kampionateve të futbollit në Evropë janë në përfundim të sezonit 2021\22.

Mbrojtësit të Bayern Munich i del problem me zemër pas problemeve me COVID-19

Mbrojtësi i Bayern Munich, Alphonso Davies, nuk mund të luaj futboll për një kohë të pacaktuar, pasi që u diagnostikua me miokardit të lehtë, një inflamacion i muskujve ...

Sonte përmbyllet faza e grupeve në Ligën e Kampionëve, priten takime interesante

Pas ndeshjeve të mbrëmshme edhe sot zhvillohen disa takime në kuadër të Ligës së Kampionëve dhe pritet të mësohen edhe skuadrat tjera që do të ...

Futbollisti i pavaksinuar i Bayern Munich rezulton pozitiv me COVID-19

Futbollisti i Bayer Munich, Choupo Moting ka rezultuar pozitiv me COVID-19.