Ilustrim

Prizren, theren me thikë

 Një burrë  ka marrë lëndime trupore në Prizren pasi u therr nga një burrë tjetër.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor dhe sipas mjekëve gjendja e tij është stabile.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.