Ferizaj

Ferizaj, një grua përjeton dhunë fizike nga hajdutët

Gjatë ditës së djeshme në Ferizaj viktima femër ka raportuar se derisa ishte duke qëndruar në shtëpi, brenda kanë hyrë katër persona të cilët nën kërcënimin e armës ia kanë grabitur ca para dhe një telefon thuhet në raportin policor.

Sipas viktimës të dyshuarit kanë përdorur dhunë dhe si pasojë viktima ka pranuar treman mjekësor.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 02:00 te mëngjesit.

Sipas raportit policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin.

Ilustrim