Postet nga: raport policor

Arrestohet në Francë shtetasi i kërkuar i Shqipërisë

Në bazë të urdhëresës ndërkombëtare është arrestuar në Francë i kërkuari mashkull shtetas i Shqipërisë  sipas raportit 24 orësh policor.

Dragash, gjendet mjet i pashpërthyer

Një person ka raportuar për një mjet të dyshuar shpërthyes gjatë ditës së djeshme në Dragash.

Ndalohet për kalim ilegal të kufirit

Dje rreth orës 11:40 patrulla policore në Leposaviq ka hasur në një  kamionë më ngarkesë drunore me targa të Serbisë, i cili po drejtohej nga i dyshuari mashkull boshnjak me ...

Policia shqiptoi mbi 1 mijë tiketa trafiku gjatë 24 orëve të fundit

Në raportin ditor të Policisë së Kosovës janë shqiptuar 1,016 tiketa trafiku.

Ndalohen katër shtetas të Serbisë për kalim ilegal të kufirit dhe kontrabandë

Ndaj katër shtetasëve meshkuj të Serbisë, është inicuar rasti ‘kalim i paautorizuar i vijës kufitare’ dhe ‘kontrabandë e mallrave’ me urdhër të prokurorit kujdestar të Prokurorisë ...

Klinë, arrestohet burri për dhunë ndaj bashkëshortes

Është arrestuar një mashkull në Klinë për shkak se dyshohet të ketë ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes e cila sipas raportit policor ka pësuar disa lëndime trupore.

Vidhet një arkë e parave në Istog

Sipas raportit policor një mashkull  në Istog ka informuar se disa persona të panjohur kanë depërtuar me forcë në objekt dhe kanë vjedhur arkën e parave.

Prizren, arrestohet burri pasi sulmoi bashkëshorten

Dje në Prizren është arrestuar një burrë si i dyshuar për sulm fizik dhe psikik ndaj bashkëshortes së tij që sipas raportit policor erdhi si pasojë e një ...

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!