Foto: Ilustrim

Arrestohet Malishevasi, e Rrahu Gruan

Policia ka arrestuar një qytetar nga Malisheva, i cili e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Sipas raportit të përditshëm policor, rasti ka ndodhur dje rreth orës 15:15.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta është dërguar për tretman mjekësor në QKUK, në Prishtinë.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Këtë rast, Policia po e trajton si “dhunë familjare”.