Ilustrim

3 të arrestuar për grabitjen e para dy javëve

Pas hetimeve të zhvilluara lidhur me rastin e grabitjes që ka ndodhur më 29 tetor rreth orës 1 :45 në fshatin Pasjan të komunës së Parteshit, Policia e Kosovës ka arrestuar dje 3 të dyshuar.

Pas intervistimit dhe me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!