array(1) {
 [0]=>
 array(3) {
  ["square_thumb"]=>
  bool(true)
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#ae1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(5) "Ekipi"
 }
}
Naser Sertolli

Naser Sertolli

Naser Sertolli i është bashkuar BIRN-it që nga 1 janari 2016, pas një përvoje 16-vjeçare si gazetar, përkthyes e redaktor në të përditshmen Zëri.Naseri ka diplomuar në Fakultetin Filologjik, dega Gjuhë dhe Letërsi Frënge, të Universitetit të Prishtinës. “Jeta e njeriut s’është gjë tjetër pos një përpjekje deri në fundin e saj për të larë borxhe”, është moto e tij për jetën. Në punë i parapëlqen çështjet sociale, të drejtësisë dhe botës. Naseri është i martuar dhe me dy djemtë e tij është fans i FC Barcelona. Nuk e ka të qartë pse organizohet gara për Topin e Artë përderisa topi vazhdon të sillet nëpër këmbët e Lionel Messi.

Voziste nën ndikimin e alkoolit, gjobitet 500 euro, 3 pikë negative dhe i konfiskohet patentë shoferi për 1 vit

Arrestohet nën dyshimin për dhunë në familje gazetari Arben Ahmeti

Viti, po hetohej për dhunë ndaj bashkëshortes, policët i gjejnë edhe armë e plumba

Punime të domosdoshme në sistem, vendet ku nesër dhe pasnesër do të ketë ndërprerje të rrymës

Presidentja Osmani udhëtoi për në New York, do të marrë pjesë edhe në pritjen e organizuar nga Joe Biden

Kryeministri Kurti emëron Ardita Sinanin këshilltare të tij politike për Preshevë, Medvegjë dhe Bujanoc

Qendra e Regjistrimit Civil në Prizren nuk e zbaton vendimin e Qeverisë për kursim të rrymës

Punime të domosdoshme në sistem, KEDS tregon ku do të ketë nesër ndërprerje të rrymës

Shqipëri, arrestohet shtetasi i Kosovës, kapet duke transportuar imigrantë nga Lindja e Mesme

Ministrja e Arsimit: SBASHK-u po refuzon bashkëpunimin me Qeverinë, ftoj mësimdhënësit nga nesër t’u kthehen shkollave

Moti në Kosovë në javën e fundit të verës

Avokati i Popullit ndërmjetësoi mes Qeverisë dhe sindikatave por nuk ka marrëveshje

Tërmet në Shqipëri

LDK zgjodhi kryetarin e ri të Degës në Istog

Zjarrfikësit e Prishtinës shpëtojnë lopën që kishte rënë në pusetë