array(1) {
 [0]=>
 array(3) {
  ["square_thumb"]=>
  bool(true)
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#ae1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(5) "Ekipi"
 }
}
Naser Sertolli

Naser Sertolli

Naser Sertolli i është bashkuar BIRN-it që nga 1 janari 2016, pas një përvoje 16-vjeçare si gazetar, përkthyes e redaktor në të përditshmen Zëri.Naseri ka diplomuar në Fakultetin Filologjik, dega Gjuhë dhe Letërsi Frënge, të Universitetit të Prishtinës. “Jeta e njeriut s’është gjë tjetër pos një përpjekje deri në fundin e saj për të larë borxhe”, është moto e tij për jetën. Në punë i parapëlqen çështjet sociale, të drejtësisë dhe botës. Naseri është i martuar dhe me dy djemtë e tij është fans i FC Barcelona. Nuk e ka të qartë pse organizohet gara për Topin e Artë përderisa topi vazhdon të sillet nëpër këmbët e Lionel Messi.

Sheshi ne Prishtine

Prishtinë, dhunë psikike dhe kanosje përmes SMS-ve nga ish-bashkëshorti

Shkarkohet drejtori i përgjithshëm i RTK-së, Ngadhnjim Kastrati

VIDEO: Ish-deputeti serb e theu kutinë e votimit

Vuçiq: Qytetarët kanë votuar për ndryshimin e Kushtetutës

Real Madrid fiton Superkupën e Spanjës

Katër vjet pas, vrasja e Oliver Ivanoviqit mbetet mister

Në zonën ku kufizimi i shpejtësisë është 80 km/h haset duke vozitur 193 km/h

Arrestohet i dyshuari për lajmërim të rremë dhe publikim të videos në Tik Tok

Protestë e serbëve në Mitrovicën Veriore kundër ndalimit të mbajtjes së referendumit të Serbisë në Kosovë

Moti sot kryesisht me diell, gjatë natës ngrica e mjegull

Mot më i ftohtë në dy ditët e ardhshme në Kosovë

Vrasja e trefishtë në Gllogjan, njërit të dyshuar masa e paraburgimit i zëvendësohet me arrest shtëpiak

Moti gjatë javës, ulje e temperaturave dhe reshje të dendura bore

Aksidenti tragjik, mbyllet për qarkullim rruga Prishtinë-Podujevë

2 të vdekur e 9 të lënduar në një aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Podujevë