Rrahje mes disa personave në Prishtinë (FOTO)

Një rrahje mes disa personave ka ndodhur pak para mesnatës në rrugën “Fadil Ferati” në lagjen Bregu i Diellit në Prishtinë.

Në fotografitë e siguruara nga KALLXO.com, shihet policia dhe ambulanca në vend të ngjarjes.

Sipas informacioneve, një person ka mbetur i lënduar.