Postet nga: rrahje

Rrahje në afërsi të Badovcit - Video

Një rrahje ka ndodhur në afërsi të Badovcit gjatë ditës së sotme (05.05.2024).

Përleshje mes dy grupeve në Ferizaj, një i lënduar

Policia e Kosovës ka raportuar për një të lënduar pas një mosmarrëveshjeje e cila ka përfunduar me rrahje mes dy grupeve në Ferizaj.

Nën ndikim të alkoolit rrahen disa persona në Prishtinë, sulmojnë edhe një polic

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje me 27.04.2024 ka marrë një informacion për përleshje në mes të disa personave në Prishtinë.

Zubin Potok, qytetari pretendon se është rrahur nga Njësia Speciale, IPK fillon hetimet paraprake

Të shtunën, më 13.04.2014, qytetari i komunitetit serb, Vlado Stevanoviq, ka raportuar në Polici se është keqtrajtuar fizikisht nga disa pjesëtarë të Njësisë Speciale të Policisë së Kosovë...

Dy burra rrihen mes vete në Komoran të Drenasit

Dy burra dyshohet se pas një mosmarrëveshjeje verbale, janë rrahur mes vete dhe si pasojë kanë pësuar lëndime trupore.

Rrahje në mes dy personave në Shtërpcë, pësojnë lëndime trupore edhe disa të tjerë “që hynë për t’i nda”

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje me 31.03.2024 në Shtërpcë janë rrahur në mes vete dy persona, pas një mosmarrëveshje në mes vete.

Prishtinë, kamarieri rrahet me menaxherin e lokalit

Pas një mosmarrëveshje që ka ndodhur lidhur me punën, dje me 23.03.2024 janë rrahur në mes vete kamarieri dhe menaxheri i një lokali në Prishtinë.

Rrahja në bufenë e RTK-së, drejtori Ahmetxhekaj jep detaje

Një punëtor i Radiotelevizionit të Kosovës po dyshohet se e ka sulmuar fizikisht një kamerier në bufenë e objektit të RTK-së më 13.03.2024 rreth orës 19:30.