Postet nga: Hajvali

Komuna e Prishtinës mendon për rifunksionalizimin e Qendrës së Kulturës në Hajvali 

Komuna e Prishtinës është duke shikuar mundësitë për rifunksionalizimin e Qendrës së Kulturës në Hajvali. Për këtë qëllim nënkryetari i kë...

Hajvali, pengohet gjatë punës inspektori komunal

Policia e Kosovës i ka intervistuar disa persona nën dyshimin për pengim të personit zyrtar në kryerjen e detyrës dhe për dëmtim prone.

Tre të arrestuar në Hajvali të Prishtinës për armëmbajtje pa leje

Tre persona janë arrestuar gjatë ditës së djeshme rreth orës 13:15 në Hajvali të Prishtinës, për armëmbajtje pa leje.

Humbin dy fëmijë në Hajvali

Dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë kanë humbur dje dhe familja e tyre janë duke i kërkuar.

Hajvali, burri rrah gruan

Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës për dhunë në familje.

Gjendet garantë dore në një lagje në Hajvali

Një mjet i pashpërthyer, granatë dore është gjetur në afërsi të një lagjeje në Hajvali.

Arrestohen tre persona për vjedhje të rëndë në Hajvali

Arrestohen tre persona për vjedhje të rëndë në Hajvali

Dje rreth orës 03:00 nga hetuesit e stacionit policor Jugu në Prishtinë, janë arrestuar tre person të dyshuar për vjedhje të rëndë të ndodhur, në një lokal në ...

Punëtori në Hajvali kërcënohet në vendin e tij të punës

Një person në Hajvali është kërcënuar mbrëmë në vendin e tij të punës.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!