Ilustrim: NASER FEJZA

Moti për sot

Mbi vendin tonë sot pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta ka njoftuar Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 8-12 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 22-25 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare, njofton IHMK.