Kanosen policët në Prishtinë

Një burrë nga Prishtina është arrestuar dje nën dyshimet se ka kanosur zyrtarët policorë.

Policia njofton se nga i dyshuari janë konfiskuar  një thikë dhe një kaçavidë.

Ndërsa me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje .