Postet nga: kanosja

Burri raporton në Polici se përmes rrjeteve sociale është kanosur nga ish-bashkëshortja

Policia e Kosovës ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë raportuar katër raste të dhunës në familje, një prej të cilave ka qenë dhunë fizike, ...

30 ditë paraburgim ndaj të dyshuarit Granit Paçarizi për kanosjen e drejtorit të Shërbimeve Publike në Prizren

Gjykata e Prizrenit ka caktuar 30 ditë paraburgim ndaj Granit Paçarizi, i dyshuar për kanosjen që i është bërë drejtorit të Shërbimeve Publike në Prizren, Çelë Lamaj ...

Përmbajtja e kërcënimit ndaj kryeprokurorit, kryetarit të Gjykatës e komandantit të policisë së Prizrenit

Gjykata Themelore e Prizrenit sot gjatë ditës ka shqiptuar masën e paraburgimit prej 30 ditësh për të dyshuarin S.K., i cili dyshohet që përmes një ...

Kanosi në Facebook zyrtarët e Prokurorisë, Gjykatës e Policisë, 30 ditë paraburgim për të dyshuarin

Gjykata e Themelore e Prizrenit i ka caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditësh të pandehurit S.K.,i cili dyshohet se ka kanosur personat zyrtarë.

Dy dënime në 3 vitet e fundit: Dilema se a do të lejohet kandidimi i Sami Lushtakut?

Kandidati i shpallur për kryetar të Komunës së Skenderajt, Sami Lushtaku është dënuar dy herë brenda tre viteve të fundit për dy vepra penale.

Prizren, paraburgim për të dyshuarin që kërcënoi me sëpatë vëllanë dhe nënën

Gjykata e Prizrenit ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë për caktimin e masës së paraburgimit ndaj të pandehurit O.L., i cili dyshohet për veprat penale ...

Prizren, paraburgim për djalin që dyshohet se e kërcënoi nënën me sëpatë

Gjykata e Prizrenit ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë për caktimin e masës së paraburgimit kundër të pandehurit E.F., i dyshuar për kanosje ndaj ...

Arrestohen 4 vëllezër, kanosën zyrtarët komunalë

Policia e Kosovës ka arrestuar katër persona, vëllezër, nën dyshimin se kanë kanosur dhe penguar zyrtarët komunalë në kryerje të detyrës zyrtare.