Llapi transferon talentin Almedin Klinaku

Llapi ka njoftuar se ka transferuar talentin Almedin Klinaku nga skuadra e Kekut.

18 vjeçari luan si mesfushor i krahut të djathtë dhe mesfushor ofenziv.

Në njoftimin e Llapit, thuhet se trajneri i kësaj skuadre Tahir Batatina e ka vëzhguar talentin 18 vjeçar sme KEK-un U19.