Postet nga: kf llapi

Feronikeli fiton ndaj Llapit me golat e Mevlan Zekës

Feronikeli e ka mposhtur Llapin me rezultat 2-1, ndeshje e vlefshme për xhiron e 25-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Drenica e mposht Llapin në ‘Zahir Pajaziti’

Drenica e ka befasuar Llapin duke e mposhtur në stadiumin “Zahir Pajaziti” në Podujevë, me rezultat 2-0.

Llapi merr rezultatet e testimeve për coronavirus

Klubi futbollistik Llapi, ka bërë të ditur se kanë marrë rezultatet e testimeve për coronvirus.

Ferizaj shënon fitore të madhe ndaj Llapit (FOTO)

Ferizaj e ka befasuar Llapin, duke shënuar një fitore të rëndësishme me rezultat 2-0, e vlefshme për xhiron e 20-të në Superligën e Kosovës.

Zyrtare: Llapi përforcohet me futbollistin e Ferizajt

Skuadra e Llapit, ka njoftuar se nënshkruar me mbrojtësin e krahut të majtë Thesar Ismajli, nga juniorët e Ferizajt.

Llapi fiton në miqësoren ndaj Tërbunit

Skuadra e Llapit ka shënuar një fitore me rezultat 4-2, në miqësoren ndaj KF Tërbunit, ndeshje e cila është zhvilluar në Shqipëri.

Nuk ndalet Llapi, pas Jasmin Raboshtes e transferon edhe Nertil Hoxhajn

Llapi gjatë ditës së sotme ka qenë mjaft aktiv sa i përket transferimeve të lojtarëve.

Llapi gjen rrugën e fitores duke e mposhtur Drenicën (FOTO)

Llapi ka shënuar fitore të rëndësishme ndaj Drenicës, me rezultat 1-0, pas dy humbjeve nga Gjilani dhe Vushtrria.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!