Formacionet zyrtare: Hellas Verona – Inter, startojnë Rrahmani dhe Kumbulla

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Hellas Verona – Inter, ndeshje e vlefshme për xhiron e 31-të në Serie A.

Në formacionin e Veronës do të luajnë Amir Rrahmani dhe Marash Kumbulla.

Interi do të luaj me formacionin 3-4-1-2.

Sulmin e Interit do ta udhëheqin Romelu Lukaku dhe Alexis Sanchez.

Hellas Verona – Inter, luhet nga ora 21:45.