Postet nga: Inter

VIDEO – Lukaku arrin në Milano për të nënshkruar me Inter-in

Sulmuesi belg i Manchester United, Romelu Lukaku, ka arritur në orët e hershme të mëngjesit në Aeroportin e Milanos për t’iu nënshtruar procedurave para se ...

Lukaku afër kalimit në Inter

Skuadra milaneze e Interit është afër nënshkrimit të kontratës me sulmuesin e Manchester United, Romelu Lukaku pasi ofroi një shumë të lartë nga ajo që e kishte ...

Conte: Nëse dikush në Inter nuk e ka ambicien e fitores të qëndrojnë anash

Trajneri italian i Interit Antonio Conte, sot ka folur para gazetarëve në një konferencë për media për herë të parë. Ai fillimisht e ka dhënë një ...

Zyrtare: Inter transferon Sensin (FOTO)

Skuadra e Interit ka vazhduar me përforcime, pasi dje zyrtarizoi Diego Godinin dhe Valentino Lazaron, italianët edhe sot e kanë zyrtarizuar transferin e tretë.

Inter e nisë furishëm merkaton verore, zyrtarizon Godinin e Lazaron (VIDEO)

Edhe zyrtarisht sot me 1 korrik është hapur merkatoja verore, që e lejon transferimin e lojtarëve.

Aubamyeang te Manchester Unitedi e Lukaku te Interi, ky është plani i United

Manchester United është duke kërkuar që të transferoj sulmuesin e Arsenalit Pierre- Emerick Aubameyang. Aubameyang mund t’ia hapë rrugën Romelu Lukakus që të trasnsferohet te skuadra e ...

Inter arrin marrëveshje me Romën për transferimin e Dzekos

Roma e ka finalizuar marrëveshjen me Interin, për ta lejuar boshnjakun Edin Dzeko që të transferohet te skuadra e Antonio Contes.

Atletico Madrid dhe Inter po e konsiderojnë transferimin e Insignes

Napoli mund të mbetet pa sulmuesin kryesorë të tyre, italianin Lorenzo Insigne.