Postet nga: Hellas Verona

Interi barazon me Veronën dhe zbret në vendin e katërt (VIDEO)

Interi ka barazuar me Hellas Veronën me rezultat 2-2, ndeshje e vlefshme për xhiron e 31-të në Serie A.

Hellas Veronës i duhen vetëm 2 minuta që t’i shënoj gol Interit (VIDEO)

Hellas Verona e ka nisur furishëm ndeshjen ndaj Interit duke kaluar në epërsi në minutën e 2’.

Formacionet zyrtare: Hellas Verona – Inter, startojnë Rrahmani dhe Kumbulla

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Hellas Verona – Inter, ndeshje e vlefshme për xhiron e 31-të në Serie A.

Napoli mposht Hellas Veronën e Amir Rrahmanit (VIDEO)

Napoli ka shënuar një fitore të rëndësishme ndaj Hellas Veronës me rezultat 2-0, në kuadër të xhiros së 27-të në Serie A.

Hellas Verona fiton me vështirësi ndaj Cagliarit (VIDEO)

Hellas Verona ka fituar me vështirësi ndaj Cagliarit me rezultat 2-1, ndeshje e vlefshme për xhiron e 25-të në Serie A.

Verona i dëshiron më shumë se 25 milionë euro për Marash Kumbullën

Qendërmbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë, Marash Kumbulla është duke bërë një sezon fantastik me Hellas Veronën në Serie A.

Mesfushori i Hellas Veronës shërohet nga COVID-19

Hellas Verona ka marrë lajme të mira sot, pasi mesfushori Mattia Zaccagni është shëruar nga coronavirusi.

Napoli do të paguajë 30 milionë euro për dyshen Rrahmani- Ambrat

Pas përfundimit të sezonit vjeshtor në Serie A, Napoli është duke kërkuar lojtarë të rijnë që të përforcohet.