Postet nga: Amir Rrahmani

Rrahmani pret paraqitje të mirë ndaj San Marinos

Kapiteni i Kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani, ka folur në konferencë për media para ndeshjes ndaj San Marinos.

Zyrtare: Amir Rrahmani do t’i mungojë Kosovës në ndeshjet ndaj Lituanisë, Suedisë dhe Spanjës

Kombëtarja e Kosovës ka marrë një lajm të keq nga kapiteni Amir Rrahmani.

Rrahmani: Ndaj Anglisë dëshirojmë fitore

Kapiteni i Kosovës, Amir Rrahmani, ka thënë se dëshiron fitore nesër ndaj Anglisë, ndeshje e cila luhet prej orës 18:00, në stadiumin “Fadil Vokrri”, në Prishtinë.

Kapiteni Rrahmani flet para ndeshjes me Anglinë

Kapiteni i Kosovës Amir Rrahmani ka folur në konferencë për media para ndeshjes ndaj Anglisë, e cila luhet prej orës 18:00, në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Rrahmani: Ne e prekëm ëndrrën për një kohë të shkurtër, por pastaj humbëm

Kosova u mposht me rezultat 2-1 nga Çekia në ndeshjen e vlefshme për eliminatoret e “Euro 2020”.

Rrahmani: Ndeshja ndaj Çekisë do të jetë një përballje me tension

Kombëtarja e Kosovës është grumbulluar për ndeshjen ndaj Republikës së Çekisë dhe Anglisë, ndeshje të cilat luhet në kuadër të fazës së grupeve pë...

Analizë: Rritja e futbollistëve të Kosovës (FOTO)

Kombëtarja e Kosovës që 14 ndeshje nuk din për humbje në të gjitha kompeticionet.

Zyrtare: Amir Rrahmani prezantohet te Hellas Verona (Foto)

Edhe zyrtarisht qendërmbrojtësi i Kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani iu është bashkuar ekipit italian Hellas Verona.