Ilustrim

Rrahje në Vushtrri

Në orët e mbrëmjes, në Vushtrri janë arrestuar tre meshkuj, pasi të njëjtit kishin rrahur një mashkull tjetër.

Viktima ka marrë lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësorë në QKUK në Prishtinë.

“Pas intervistimit me vendim të prokurorit të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.