Ilustrim - Arrestim i një të dyshuari - Foto: KALLXO.com

Pengojnë dhe Fyejnë Policët

Sipas raportit policor, incidenti ka ndodhur dje rreth orës 9:00 në rr. “Adem Jashari” në Pejë.

Policia njofton se pas intervistimit me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

Këtë rast Policia po e trajton si pengim i personit zyrtar.